Tooted

ApaCare remineraliseeriv hambapasta


ApaCare hambapasta meditsiinilise hüdroksüapatiidi nanoosakestega.
ApaCare toodete ametlik edasimüüja: www.suutervis.eu

Tootekood: 4260149350107 Kategooria:

Kirjeldus

ApaCare hambapasta on meditsiinilise hüdroksüapatiidi mikroosakestega. Lisaks naatriumfluoriidile (1450 ppm F-) sisaldab ApaCare hambapasta vedelat hambaemaili, mille koostis on sarnane looduslike hammaste omale (hüdroksüapatiit). See väga aktiivne mineraal tugevdab hambaid ja kõvendab hambaemaili igapäevases hambahoolduses. Tulemuseks on loomulikud terved ja valged hambad. Eriti sobiv kaariese tundlikkuse, tundlike hammaste ja happeliste toitude jaoks. Hoolikalt valitud koostisosad puhastavad põhjalikult. Sisaldab fluoriidi ja vedelat hambaemaili, tihendab ja kaitseb kaariese ja periodontaalsete haiguste eest. Madal RDA 40 kulumismäär muudab ApaCare hambapasta ohutuks emaili ja õrnade igemete jaoks.

Harjake hambaid 3 minutit hommikul ja õhtul. Kuni 6-aastased lapsed: kasutada väikest kogust hambapastat (hernetera suurus).

Lisainfo

Maht

75 ml

Koostisosad

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Hydroxylapatit, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Allantoin, Sodium Saccharin, Tetrapotassium Pyrophosphate, Limonene. CI77947.